| NicVal74 a întrebat:

am ceva probleme cu yahoo. mail vreau sa-mi citesc emailurile si nu-mi da voie sa citesc pagina cu pagina. dupa ce bifez pe toate si sa le mut in cos de gunoi nu-mi raspunde la comenzi! ce poate sa fie imi lipsete un addons din browser ori ce o fi? am incercat si pe alte browsere si alte conturi si face la fel! o fi vreun program ceva? am scanat si cu Adwcleaner si cu Malwarebytes.Anti-Malware.Premium tot la fel se comporta! va multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Șterge mai întâi un email din yahoo. Apoi poți începe să selectezi pentru ștergere și restul. Uneori, așa funcționează. Începi doar cu unul...
Pe gmail îți faci cont exact cum ți-ai făcut pe yahoo.
https://accounts.google.com/SignUp?hl=en

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo e prost, nu mai folositi asa ceva.mutati-l pe gmail