| SebyGta a întrebat:

am cumparat din China cerneala eco-solvent pentru imprimante mici Epson L805, etc... am mai vazut ca vorbea lumea ca e bun, dar la mine nu merge, nu prinde cerneala pe folia de print digital, se poate regla imprimnata sa puna mai putina cerneala? Sau nu e buna cerneala? Ca la mine se face ca si uleiul in apa dupa print.
Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e buna cerneala. Tine cont ca pe magazine de gen se plateste pentru recenzii de 5 stele chiar daca produsul e rau.

| SebyGta explică (pentru Wr3nch):

Ciudat e ca, chiar aici pe TPU mi-a recomandat-o cineva anul trecut.

| Wr3nch a răspuns (pentru SebyGta):

Depinde de noroc man. Poate nu ai luat de la acelasi vanzator. Nu zic ca nu se vand si lucruri bune, dar e la noroc.