| val74 a întrebat:

Am si eu o intrebare, deci vorbeam cu o persoana pe Facebook, dar de ieri acea persoana ori si-a inchis contul ori m-a blocat, deci sa va explic cand dau sa vad mesajele cu acea persoana la nume apare "Utilizator Facebook" si nu mai are nici poza, si mesajele care ea mi le-a trimis mie nu mai sunt vizibile, doar ce am scris eu se mai vede.
Si de asta as vrea sa stiu daca Facebook i-a inchis contul sau pur si simplu m-a blocat pentru ca aveam motive sa cred ca acel cont era fals sau spart.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, puteai sa lasi un link sau ceva de la contul acelei persoane. daca doar vorbeai cu ea si nu stiu ce inseamna ca trebuie sa-si confirme identitatea sau contul ei a fost sters din alte motive. am patit si eu la fel si apare "Ultilizator Facebook", sunt sanse mai mari ca contul ei sa fie sters.