| KokoSN a întrebat:

Am si eu o problema. Am iPhone SE, dar de exemplu când primesc un SMS nu îmi apar emoticoanele, îmi apar in forma de "? ". Eu daca trimit un emoji il pot vedea, dar nu il vad daca mi-l trimite cineva. Ce pot sa fac in legătură cu asta? Multumesc de ajutor.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca primesti SMS-uri de pe Android asa iti apare, daca iti trimite cineva cu iphone o sa se vada si emoticoanele.

| KokoSN explică (pentru Intruder19):

Si nu pot face nimic sa se vadă?

| Intruder19 a răspuns (pentru KokoSN):

Nu prea ai ce face, difera emoticoanele din aplicatia de SMS Android cu cea de pe iOS. Foloseste whatsapp.