| totcuaia a întrebat:

as dori si eu un site in care pot invata cum sa creez un website cu un test, quiz, si tot felul de chesti.
Sa pot sa creez website-ul meu propriu, si sa il fac cum vreau.
Sau daca e cineva care stie cum, si are timp, macar sa invat chestiile de baza, sa ma contacteze pe skype :krostor1.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Iti recomand www.ucoz.ro - aici iti poti pune in practica toate cunostintele obtinute. Sabloanele pe care le ofera sunt 100% personalizabile si complexitatea design-ului depinde doar de nivelul cunostintelor tale.
Crearea unui site prin uCoz este gratuita.

3 răspunsuri:
| johny214423 a răspuns:

Buna,am un site cu tot ce iti trebuie singura problema este ca este in engleza acesta este site-ul:http://www.w3schools.com/

| K0sti a răspuns:

Invata CSS, HTML, PHP, Java, etc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inteti html, css, js, php, mysql in ordinea asta si ai sa poti face si un site asa cum vrei tu