| Legendarul99gabi a întrebat:

Cine stie cum sa creez un site dar gratis dau funda ajutati-ma ca vreau sa invat!

8 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Website poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti html, css, php si mysql
uite aici un tutorial pentru incepatori

http://www.w3schools.com/html/default.asp

| LollypopMe a răspuns:

De sitei nu stiu, dar de blog si de forum, da!
intra www.forumgratuit.ro
daca nu merge incearca-l pe asta
www.forumgratuit.com
in acest sitei poti sa faci forumuri si bloguri foarte usor! si, e GRATIS!
funda?

| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbate financiara n viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarii de mii de euro in putin timp? se poate depinde doar de tine! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora? suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi ajuta in absolut orice

| marcusnmc a răspuns:

Http://www.webgarden.ro/
Aici poti crea site gratis doar ca pune cateva reclame dar poate fi cautat pe google celelalte situri mentionate iti trebuie cont premium.

| marcusnmc a răspuns (pentru PoP99PrinceSs):

Sigur ca poti dar esti nevoit sa ai cont premiun il faci cu bani pntru a-l face de ex www.x.ro. Nu poti sa il gasesti pe google.

| Crissttian32 a răspuns:

Puteti sa incepeti sa va creati un site http://www.cabanova.com/BCDEU43JSDHD. Apoi, dupa ce aveti site-ul puteti sa faceti ce vreti pe internet.
Site-ul este gratuit si beneficiati de multe template-uri pentru crearea lui.