| Noone210 a întrebat:

.. Cer parerea doar celor ce stiu cat de cat.
Doresc sa achizitionez cateva componente pentru un upgrade... Adica vreau sa schimb placa de baza, procesorul si placa video. Am un buget FOARTE REDUS de 1000 lei si doresc sa duca CS:GO pe mediu in cel putin 60 FPS deoarece doresc sa ma apuc de YouTube. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Placa video gtx 1050, un Intel g4560 si o placa de baza compatibila. Iti trebuie si ram pentru ca acel procesor e compatibil doar ddr4 dar depaseste 1000 lei.