| Cataaaalin a întrebat:

Dorec sa achizitionez o placa video. Am buget limitat deoarece am cam cheltuit tot pe niste casti laughing iar pc.ul meu fiind de la HP, sunt limitat in a alege placi video cu consum sub 75w. Recomandari placi video cu pretul sub 400 lei (il pot depasi putin daca merita) care sa duca jocuri gen CS:Go, The Forest, etc. (nu ultimele jocuri, nu doresc neaparat sa joc pe ultra, high - ma multumesc si cu low in banii astia happy Multumesc.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei
Uite aici -
http://www.emag.ro/......DDS4QBBBM/
O sa iti mearga CS GO si altele.
Dar macar 4GB Ram si un procesor Quad core daca nu i3+.

| Cataaaalin explică (pentru FlorinCiokan):

Pot si ceva mai bun decat aia. Am i7 si 8gb ram big grin. Ori asta ori astept de craciun reduceri pentru. un 750 ti. Ms oricum