| mankovskis a întrebat:

Daca am vorbit cu cineva pe tinder si acea persoana mi-a dat deconectare (adica m-a blocat), mai pot da de persoana aia? este urgent, nu are rost sa va spun motivul. Vreau doar sa stiu cum pot lua legătură cu acea persoana.

4 răspunsuri:
| BlondiDaniella a răspuns:

Buna. Daca te-a blocat nu mai poti gasi persoana respectiva doar dupa un anumit timp.

| Pyromaniac a răspuns:

Nu mai poti. Doar daca acea persoana ti-a dat numarul ei de telefon sa o suni.

| mankovskis explică (pentru BlondiDaniella):

Cat timp? si cum o sa dau de el? întreb deoarece este ff important.Si nu am numărul.

| Sn4k3 a răspuns:

Pe tinder normal ca nu, doar nu degeaba e block, pe alte retele sau daca ai numarul de telefon. Da gasesti tu pe altcineva sa hartuiesti stai linistit.