| Popa_Ionut_1995 a întrebat:

Salut,cineva stie parola de la emailul meu, vreau sa spun ca am schimbat parola dar degeaba ca aceea persoana nu stiu cum imi schimba parolele de pe un joc si as vrea sa il deconectez de pe email, pe Facebook cand iti schimbi parola iti apare deconectare dupa toate dizpozitivele.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cumva ai un soft de care nu stii (Keylogger se numeste)? Uita-te in Control Panel/Programs and features si vezi ce softuri sunt acolo. Mai citeste si pe aici: http://www.epavo.net/5-metode-cum-sa-spargi-o-parola-de-messenger/

| VladutYTB a răspuns:

Salut eu iti recomand sa iti instalezi un anti virus si dupa uite-te in Control panel si Program and features poate ai vreun keylogger