| fuzzyon a întrebat:

de ceva timp sa incerc si eu PUBG LITE sa vad cum e. Am instalat vpn toate bune si frumoase, dau sa intru in joc, imi da eroare ceva cu shader. Bine am cautat pe net si am vazut dxcpl. Am facut exact la fel, incerc sa intru iar imi zice "directx 11 feature level 10.0 is required to run the engine" ok, caut pe net directx11 il instalez si incerc iarasi. Surpriza, din nou aceeasi eroare, am cautat pe net solutia, am intalat orice se putea instala de la drivere de placa. Video, sunet ( am zis sa fiu precaut big grin ) aceeasi chestie in dxdiag la verisune imi spune ca am directx 12 dar la features levels nu imi apare directx11 desi l-am instalat de o caruta de ori https://imgur.com/a/6e0IJZw, ce pot sa ii fac? Mentionez ca am windows 10. O seara frumoasa!

1 răspuns:
| Denis_Denis_1998 a răspuns:

La fel aceeasi problema am si eu si am incercat tot ce este posibil si tot nu pot