| fariseu a întrebat:

Bună ziua eu am un Ipad2. Azi am încercat să intru într-o programă, am intrat, am lucrat în ea 15 minute și apoi singură s-a închis. Din nou am intrat în programa și sa întimplat același lucru. Spuneți-mi este o problemă cu tableta? Și ce aș putea face? De asemena ce trebuie să știu despre Ipad și ce să fac ca el să-mi slujească cît mai mult timp? Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| NicoYT a răspuns:

Tableta nu are nimic. Programul se ceat-uieste, adica are mult bug. Probabil este o problema a serverului de program. Incearca sa il reinstalezi si daca nici asa nu merge inseamna ca programul nu este compatibil cu unele setari din ipad2 al tau. Funda?