| Anonimzece a întrebat:

am o problema in legatura cu tableta, am intrat acum 10 minute pe ea si de o data mi s-a inchis, tin sa mentionez ca tableta este noua
E-boda revo r75

Răspuns Câştigător
| YoDenii a răspuns:

Se poate ca tableta sa fi fost incarcata superficial, si bateria plina doar de fatada. bag-o la incarcat si tine apasat 8-10 secunde sa o deschizi. happy

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca persista du-te cu ea sa ti-o schimbe bateria este buba

| MagicOneT a răspuns:

La ce te astepti daca este E-boda..., probabil vreun bug, eroarea din sistemul de operare.

| Gospei12 a răspuns:

Am si eu o tableta si mi se blocheaza din cand an cand si ori cat asi tine apasat pe butonul de pornire nu se antampla nimic, ce trebuie tu sa-i faci este sa o resetezi vezi ca undeva la langa ancarcator - buton de pornire ai un punct/gaura acolo cat sa intre un ac

| Gospei12 a răspuns:

Si bagi acolo un ac sau ceva si se reseteaza sa ancerci sa o aprinzi dupa si sa-mi spui