| Elenaaa23 a întrebat:

Am o problema cu browser-ul opera. Am intrat ieri pe mai multe site-uri ca sa ma uit de ceva cadouri pentru mama, ca se apropie ziua ei de nastere. Dar astazi m-am gandit ca poate ea ar putea sa intre in istoricul meu ( mai face uneori asa) si sa vada acele site-uri si sa isi dea seama de ce vreau sa fac. Asa ca am incercat azi sa sterg site-urile din istoric, dar cand am inchis pagina m-am gandit sa intru din nou sa mai verific odata daca le stersesem pe toate si le-am vazut acolo. Niciun site nu era sters. Cu toate ca inainte disparusera cand le stersesem. Am sters din nou, dar de data asta tot istoricul si am inchis pagina. Am intrat din nou si nu era nimic sters.
Nu inteleg de ce apar din nou cand redeschid pagina.
Va rog spuneti-mi cum sa fac sa se stearga de tot?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Buna. Eu iti recomand asa ca sa nu te mai chinui: Ia de pe browserul opera, browserul "google chrome", sterge browserul opera si baga-l pe google chrome. Cu google chrome n-ai probleme, nu-ti face figuri cu istoricul etc. Si eu sterg istoricul (ma uit la filme interzise mie).

| Elenaaa23 explică (pentru ThEEmperoR):

Am deja google chrome. Cred ca am sa sterg de tot Opera. Multumesc! happy

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Elenaaa23):

Npc... imi dai funda?happy

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Daca nu te descurci, add theemperor_florin si te ajut eu.