| andyandreeas a întrebat:

Funda! As vrea sa-mi cumpar si eu de craciun un monitor, dar nu stiu ce sa imi iau, pe LED sau pe LCD. Care ar fi mai bune? Puteti sa-mi recomandati ceva? happy

8 răspunsuri:
| nickul a răspuns:

Pai... cam ce buget ai?

Răspuns utilizator avertizat
| andyandreeas explică:

1500 Ron happy

| alexmilan19 a răspuns:

Depinde... daca ai posibilitati te recomand sa iti iei LED, dar daca nu... e bun si un LCD! nu?winking

| andyandreeas explică:

Momentan am un LCD si as vrea sa-mi iau un LED happy un Acer, sau LG thinking

| bilexa a răspuns:

LG pe led e cel mai bun si la un pret f ok.

| MihaiAn a răspuns:

LED pentru ca e o tehnologie mai noua. dar e mai scumpa

| Broadband a răspuns:

Iti iei un tv lcd la 12 milioane gasesti Philips cu diagonala 66cm, il poti folosii si ca tv si ca monitor. plus ca se vede belea la jocuri. bafta!