| andyandreeas a întrebat:

Funda! As vrea sa-mi cumpar si eu de craciun un monitor, dar nu stiu ce sa imi iau, pe LED sau pe LCD. Care ar fi mai bune? Puteti sa-mi recomandati ceva? happy

8 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Iti iei un tv lcd la 12 milioane gasesti Philips cu diagonala 66cm, il poti folosii si ca tv si ca monitor. plus ca se vede belea la jocuri. bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| bilexa a răspuns:

LG pe led e cel mai bun si la un pret f ok.

| alexmilan19 a răspuns:

Depinde... daca ai posibilitati te recomand sa iti iei LED, dar daca nu... e bun si un LCD! nu?winking

| andyandreeas explică:

1500 Ron happy

| andyandreeas explică:

Momentan am un LCD si as vrea sa-mi iau un LED happy un Acer, sau LG thinking

| MihaiAn a răspuns:

LED pentru ca e o tehnologie mai noua. dar e mai scumpa

| nickul a răspuns:

Pai... cam ce buget ai?