| Hasss a întrebat:

Buna ziua la toti :D

VA ROG RASPUNDETI!

m-am plictisit sa stau toata ziua pe fb mess etc.

vreau sa mai joc si eu o fifa un cs un joc online

dar problema e ca de cand a inceput caldurile astea de 35+++ grade se incalzesc componentele prea raw

Idle Full Load

Procesor: 39 max 55

Placa Video: 48 max 67

Placa De Baza: 50 55

Si Colerul de la procesor ajunge cateodata la 4000 de rotati pe minut inainte nu depasea 3300 de rotati pe minut si tot aceeasi temp avea...

Placa video nu are coler are radiator sau cum se spune...

radiatorul de la placa video in idle ajunge pe la 35% si in full load ajunge pe la 55%

deci caldura asta ma innebunit in cas nu pot sta cu tricou pe mine

uitati o poza de iarna trecuta http://i.imgur.com/PHY0P.jpg

iarna prea scazute, iar vara prea mari =)) nu se mai poate asa ceva :P

deci pot sa ma joc sau astept sa se duca vara?

am un VENTILATOR de camera daca il pun langa unitate ajuta la cv?

plzz spuneti-mi ce sa fac dau funda :P

Promit!

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Da,,poti sa te joc sigur,, n-are nimica,, dacai pe la 70-80% atunci nu-i bine atunci ar trebui maxim 1 ora se te joci pe el. Funda?

3 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

,,tais recomanda jocurile astea,, ca-i desept pc-ul tau are 3 procesoare„„"gta, flatout 2,, prototype.crysis warhead,, moto gp,, sniper ghost warrior,, FUNDA?

| Hasss explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Cum adica doar 1 ora pe zi sa ma joc pe pc?laughing
si am intrebat daca foloseste la cv daca pun ventilatorul de camera langa unitate tongue

oricum tie iti dau funda happy

| EVAL a răspuns:

@śĩĿṽịṻ Nu sunt trei procesoare, sunt trei nuclee