| rasugisidir a întrebat:

Nepotul meu a umblat pe laptopul meu si nu stiu unde a umblat ca acum cand deschid laptopul imi apare sa scriu numele si parola pe care eu nu le stiu. am nevoie de ceva urgent din acel laptop. laptopul are ca sistem mac os x si este Apple. va rog ajutati-ma. ofer funda

3 răspunsuri:
| blackq11 a răspuns:

Intrebat-i nepotu sazi zica login si parola si dupa care sa te uiti in istoria la comp
dupa parea mea el s-a uitat la por**

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Trebuie sa afli parola de la nepot, ca Mac-Oxul, nu este ca windows-ul, sa iti dea posibilitatea sa intri in Safe Mode!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci rost de un dvd cu windwos si instalezi windowsul la pornire, pana intra in mac. Daca nu stii sa instalezi un win pe laptop, chemi pe cineva priceput.Asta in caz ca nu afli parola la mac.