| DatYoGurl007 a întrebat:

nu imi merge sunetul la pc.arata in bara un x si o boxa.cand intru la sounds e ceva cu nVIDIA si microfonul.am stat o groaza sa rezolv problema dar degeaba :-( va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Salut. Cred ca te pot ajuta eu. Discutam in privat problema? Am nevoie de mai multe detalii.

| DatYoGurl007 explică (pentru Spl1tS3c0nd):

Ok

| CentyLox a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu placa de sunet (gen e dezactivata ori e driver-ul neinstalat la fel si microfonu). Chestia aia de la nVIDIA este sunetul dat catre placa video din pc pentru HDMI
Cauta in bios sa vezi
Sau daca nu te pricepi da-mi modelul laptop-ului aici si te rezolv eu

| DatYoGurl007 explică (pentru CentyLox):

Am reinstalat driver-ul si merge totul finewinking