| Sorinelo19 a întrebat:

SalL TPU, am si eu o problema cu metin2ro(noua versiune)l-am instalat am intrat in el si dupa ce am iesit mi-a aparut o eroare ca asta "another program using file" si apoi nu mai merge nici daca dau restart, ma ajutati? si mai spun ca am stat o groaza pana am reusit sa intrucrying( funda

1 răspuns:
| IChrophArtZ a răspuns:

Deci,se pare ca pc-ul sau laptopul tau foloseste un devite care este asemanator cu metin2..Contacteaza un specialist...