| LarisaNicoleta06 a întrebat:

Revin cu aceeași întrebare. Nu primesc notificările în bara de stare a telefonului și nici pe ecranul de blocare. Dacă intru cu alt cont de Facebook, le primesc. Menționez că în Facebook am toate notificările pornite. Care ar fi problema?

9 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Dezinstealeaza si reinstaleaza facebookul si poate merge dupa.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru dannys):

Am mai facut asta

| anonimg a răspuns:

Daca spui ca de pe un alt cont primesti notificari, atunci trebuie sa intrii in contul respectiv de Facebook (contul care nu primesti notificari). Si in setarile acestui cont trebuie sa faci modificari.

1. Aplicații > Manager de aplicații > Facebook > Notificări.

Sursa: https://ro-ro.facebook.com/help/103859036372845?helpref=faq_content

| LarisaNicoleta06 explică (pentru anonimg):

Notificările sunt activate și de pe cont și din telefon. poate am un bug ceva altfel nu-mi explic, toate notificarile sunt ON. Exista vreun reset de cont ceva, oare?

| anonimg a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Daca notificarile sunt activate si din cont (cel cu probleme) si din telefon, atunci mai ramane sa dai un restart la telefon.
Daca nici asa nu merge, atunci intrii de pe calculator in acel cont; din pc sa faci aceste modificari.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru anonimg):

Am facut asta si reset nu dau pentru ca am incercat si pe alte telefoane, am facut modificari si din pc.

| anonimg a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Ma refer la restart, si nu sa resetezi telefonul -adica sa opresti telefonul si sa-l repornesti iarasi.
Daca nici asa nu merge, nici eu nu am idee ce poate fi.

| LarisaNicoleta06 explică (pentru anonimg):

Am incercat de toate

| anonimg a răspuns (pentru LarisaNicoleta06):

Sper ca nu te superi daca mai glumim. Ai incercat de toate dar mai putin asta: https://media1.tenor.com/....../tenor.gif