| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o problema la laptop de foarte mult timp, am reinstalat si windows-ul si tot degeaba.Pe internet imi apare mereu bara de find cand scriu si nu ma lasa,scriu si imi apare in bara de find in loc de bara de cautare, apare si in my computer... daca ii dau x apare iar.De la windows nu este ca il am si pe pc, sa am vreun virus in el care sa nu il stearga nici cu windows-ul?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Find = cautare
Cred ca e acelasi lucru, dar in lb engleza happy

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Windowsul nu sterge nici un virus.Antivirusul o face.Instaleaza-ti 360 total security si in caz ca ai vreun virus dai la rezolvare.Dar incearca sa folosesti un alt browser pentru ca sunt 3:chrom, mozila si explorer.Eu de obicei intru pe chrom.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Si da, FIND este un cuvant in limba engleza, care in limba romana inseamna CAUTARE.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică:

Stiam ca fiind inseamna cautare dar problema nu este de la niciun browser...Cum am mai precizat, apare si in my computer.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru Bula):

Imi apare acea bara de pe CTRL+F care-ti cauta cuvinte...