| bobeicacrina10 a întrebat:

Bunăăă...
Am și eu o întrebare...
Dețin un telefon Samsung Galaxy S7 Edge și vreau să îmi schimb fundalul, tema etc din Setări opțiunea " Fundaluri și teme " și cand încerc să descarc o temă îmi apare " Nu se poate afișa niciun conținut în Afișați formele butoanelor " adică nu merge, tot la fel...
Am intrat în Setări din nou de data asta la " Accesibilitate-Vedere-Afisare Forme Butoane " pentru a o dezactiva și nu se poate, adică apare culoarea aia gri deschisă... nu știu cum să explic detaliat.
Oare e ceva legat de vreo permisiune a unei aplicatii etc?
Mă poate ajuta cineva, va rog?
Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| MihaelViorel a răspuns:

Schimba-l de tot.Ia-ti un telefon mai serios........nu glumesc

| bobeicacrina10 explică (pentru MihaelViorel):

Spunând că penultima apariție de la Samsung Galaxy S... nu e serioasă... e clar rolling on the floor)) am cerut ajutor în legătură cu setările, nu cu telefonul.
Oricum, mulțumesc pentru răspuns!