| bobeicacrina10 a întrebat:

Bună...
Am și eu o întrebare... deci, dețin un Samsung Galaxy S7 Edge și aș vrea să îmi schimb fundalul, tema și etc din Setări...
Am încercat să îmi descarc o altă temă și îmi apare " Nu se poate descărca niciun conținut în Afișați formele butoanelor "...
Țin să menționez că am încercat să schimb și asta din " Accesibilitate-Vedere-Afisare Forme Butoane " și îmi dă o eroare... adică, nu merge dezactivată îmi apare de culoare gri deschis scrisul și nu merge să apăs pentru a o dezactiva...
Are cineva vreo idee de la ce este?
Nu știu cât de explicită sunt.
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Daca intrebi aceeasi intrebare in *** mea de 10 ori nu are nicio relevanta

| bobeicacrina10 explică (pentru StrongHeart):

În primul rând, nu am mai folosit TPU de ceva timp și după mi-am dat seama că trebuie aprobată întrebarea, iar în al 2-lea rând potolește-te că nu ești mai presus decât nimeni, nebunule.
Ce-ți dai atâtea aere că nu ești ventilator

| anonim_4396 a răspuns (pentru bobeicacrina10):

Nu ma dau mai presus decat nimeni pur si simplu mi s-a parut aiurea la momentul respectiv sa repeti intrebarea adica ce crezi ca daca spamezi intrebari vede mai multa lume? imi cer scuze de limbaj.

| bobeicacrina10 explică (pentru anonim_4396):

Intenția mea nu a fost de a-mi vedea cât mai multă lume întrebarea, nu mi-am dat seama că trebuie aprobată și după apărea.
Dacă nu-ți convenea asta, puteai ignora pur și simplu era mult mai ok.
Baftă în continuare!

| Cumvreu a răspuns:

Dezinstaleaza te-am și o sa iasa

| bobeicacrina10 explică (pentru Cumvreu):

Ce anume să desinstalez?