| Cosmin483 a întrebat:

Bunaaa! Dacă o persoana are doua numere, adică doua pagini de WhatsApp, primește notificari de pe ambele, odată?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca are aplicatia clonata, telefon dual sim, tot ce este posibil.

https://gadgets.ndtv.com/......ne-1753466

5 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Este tot una ca si cand ar avea doua telefoane complet diferite care nu au nici o legatura unul cu celalalt!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai atunci cand te intrii in "contul" tau pe WhatsApp, parca te pune sa iti alegi numarul de telefon. Deci nu poti sa primesti pe ambele.

| Balalau95 a răspuns (pentru anonim_4396):

TREBUIE sa aiba doua numere de telefon diferite, dar asta e singura limitare, pe telefonul meu nici macar nu trebuie sa intru pe link-ul lui Unvollkommenheit, pot sa instalez un wapp pe telefon si unul in secure folder si am douawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Balalau95):

A specificat si el doua numbere in intrebare, de aceea am si gasit informatia despre clonare pentru ca merge cu doua numere diferite (evident), de aceea ai nevoie de dual-sim. Multumim pentru informatii Balalau95.

| Balalau95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti raspund in privat, chiar mi-a placut raspunsul tauwinking