| Mario200311 a întrebat:

Bunt TPU! Voiam sa va intreb daca este vreo problema daca am cumparat un monitor desigilat, din cate stiu a fost pus la expozitie, nu e nici o problema nu? multumesc anticipat FUNDA!

3 răspunsuri:
| KanameKuran a răspuns:

Produselor desigilate li se aplica aceleasi reguli precum produselor normale, daca nu este altfel specificat. Iti sugerez sa cauti pe internet teste pentru pixeli, verifica daca nu este vreun pixel mort, daca are, ai dreptul sa il returnezi cu pana la 30 de zile dupa data cumpararii. (livrarii in caz ca l-ai primit prin curier)

| Minecraftromania1032girlplayers a răspuns:

Nu știu, depinde ce firma este. În orice caz cred ca nu te va tine mult

| KenNine a răspuns:

Nu dar poate are vreo problema ascunsa care trebuie anuntata