| Arrribaa a întrebat:

Buna tuturor. Voiam sa va intreb dintre HTC mini 2 si Samsung s4, care e mai bun si care merita sa fie cumparat? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tuoree.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa specificatii atunci S4 e mai bun...dar daca e sa ne luam dupa parerei HTC mini 2 e mai bun...HTC mini 2 e un telefon foarte bun si laudat. eu iti recomand sa alegi HTC!

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

HTC-ul este al Samsung-ului dar mai bun este S4 si ti-l recomand

| Stefi_Alexa_2001 a răspuns:

HTC