| Girly97 a întrebat:

Canalul meu Youtube "Gabita97" are niste probleme "tehnice" cred pentru ca am observat faptul ca din ianuarie de cand l-am creat am incarcat peste 10 videoclipuri dar astazi am vazut ca in canalul meu nu mai este niciun videoclip, ca si cum s-ar fi sters toate din senin... Mi-a spart cineva contul? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Laur47 a răspuns:

Probabil ai incalcat niste drepturi de autor. Ai folost cumva muzica sau orice alt material cu drepturi de autor. E posibil sa fi incalcat niste reguli ale Youtube-ului. Dar e doar o parere.

| AndreyVladeanu a răspuns:

Nu nu ti la spart doar ca ai incalcat drepturi de autor si ti la desfiintat asa cred eu