| MGPYT a întrebat:

Salut! Când intru pe telefon de pe discord și vreau să ascult puțină muzică se aude ca din beci dar când intru pe o aplicație de ex tik tok se aude foarte bine și când ies de pe vc pentru 1 sec se regleaza dar când intru la loc, tot așa e.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ieși din beci.

| Mirel4412 a răspuns:

Ti-am dat raspunsul la intrebarea asta deja, chiar era nevoie sa mai pui alta intrebare?

| DidiPuscariasu3 a răspuns:

Experimentează cu setările de la Discord. În cazul în care nu se remediază problema, caută un tutorial în engleză pe Youtube.