| Sonia822 a întrebat:

Cand plasezi o camanda pe pagina de Facebook a unei societati comerciale, se poate vedea IP-ul pe undeva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

2 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Ip-ul tau poate fi vazut, dar doar prin aplicatii sofisticate de hacking
Oamenii aia pot cel mult sa iti vada profilul si sa stie unde locuiesti (aproximativ)

| Bizon95 a răspuns:

Omul a scris
U N D E V A
asa ca funda e la un raspuns INCORECT

EVIDENT CA TI SE POATE VEDEA IP-UL, dar NUMAI de catre cei de la FuciBUCI... asta e "undeva" cat cuprinde, dar nu de catre firma care tine pagina, aia vad numai numele cu care ai postat si ce ai postat!