| MihaelaDart a întrebat:

Persoana x detine si o pagina de Facebook, daca i-am blocat profilul mai poate sa imi vada pagina mea de Facebook sau nu? (in sensul sa se conecteze cu pagina lui sa poata vedea pagina mea de Facebook)

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti poate vedea tot ce ai lasat public de pe pagina ta.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Si daca blochez de pe pagina mea profilul lui se mai poate asa?

| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cand blochezi pe cineva, persoana va fi scoasa de pe lista ta de prieteni si te va vedea ca oricine altul, ne-prieten, din lume.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Pana la urma am gasit, am blocat pagina lui de pe pagina mea, cat si el ca persoana. La partea cu paginile nu mai stiam sigur daca se vede sau nu, nu ca si profile, caci acolo odata blocat nu te mai vede nici o activitate, nu mai existi in cautari.