| Verdealbastrui a întrebat:

Daca am dat BAN unui utilizator de pe pagina mea de facebook el mai poate vedea ce postez eu pe pagina sau ca pagina exista?

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Nu, utilizatorul respectiv nu mai poate sa vada ce postezi tu, nu mai poate sa gaseasca pagina.
O zi frumoasa happy!

| CrazyRat a răspuns:

Daca ai dat "BAN" nu mai vede ce postezi si nici nu te mai gaseste (ca si cum nu ar mai exista pagina respectiva)

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Normal nu ar trebui. Si intr-adevar, nici nu mai vede. Cu siguranta happy