| Vlad_Stuart_1998 a întrebat:

Când pornesc calculatorul nu mi se aprinde monitorul înainte scotea doua bip-uri dar m-am uitat pe internet și am curata rami și nu mai scoate nici un bib dar monitorul ne se aprinde calculatorul porneste. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Ancearca sa lasi unitatea fara aceea baterie timp de 1 minut scoate tot curentul din sistem apasand pe power fara cablu bagat an priza si ancearca numai cu un ram si schimba si slotul pune eamul an alt slot daca ai.