| Varsson a întrebat:

De ce mi se porneste monitorul de la calculator greu? Eu pornesc calculatorul iar monitorul se aprinde dupa 10-15 minute. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Dupa ce opresti Computer-ul, ecranul intra in modul Stand-By, insa, cand pornesti PC-ul a doua zi, acesta primeste tarziu semnalul pentru a "porni" singur.

Inchide si deschide monitorul din buton.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Au aparut telefoane cu monitor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care monitor ai pe telefon?

| Kennedy97 a răspuns:

Ai incercat cu alta unitate/alt monitor?

| Kennedy97 a răspuns:

Scuze,nu am fost atent laughing)))) La telefon...hmm..du-te cu el la GSM. Un nene de acolo sigur iti va zice ce are.winking