| anonim_4396 a întrebat:

Cand pornesc laptop-ul nu se aprinde montiorul din prima. Trebuie sa apas pe butonul on/off si sa astept pana se baga in stand-by si dupa sa apas pe space sa porneasca la user. Are cineva idee ce ii pot face ca sa porneasca din prima?

2 răspunsuri:
| Stefanless a răspuns:

Cred ca stiu ce zici.
Incearca sa il aprinzi si sa ti apasat butonu de On/Off o vreme.(20 de sec).
Asta ar trebui sa mai descarce din energia statica acumulata, dar nu sunt absolut sigur ca o sa functioneze, oricum incercarea moarte n-are...

Stefan.

| Adyyy123456789 a răspuns (pentru Stefanless):

Pai da dar daca fac asa se aprinde doar pe moment si dupa iar face si iar...