| larisuca a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

pai dupa calculele mele extrastelare ieri a fost sfarsitul lumii dar nu a ajuns inca si la noi in tara...ca stii ca la noi ajung noutatile mai greutongue...doamne ce intrebari...suna pe OTV la astrologi poate te mint ei mai frumos ca noi...tonguetonguelaughinglaughing

108 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni in afara de dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfirsitul lumii nu va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur in 2012! Imi este frica! Vrea sa traiesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012 pe 31 decenbrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii numai Dumnezeu stie cand va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe vanga preziceri 2010 ...acolo spune ca sfarsitul lumii va fi in 5079 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie niciodata poate azi pote maine cand vrea dumnezeu nu se stie niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine sfarsitul lumi e atunci cand vine data sa platesc rata si nu am primit salariul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa sfarsitul lumii va veni in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede in prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand murimhee hee)hee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e sa mori mori nu va luati de pe toti prosti ca a spus in 2000 ca sa nu dati drumul la nimeni ca vin estrateresti minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitu lumi va veni cand va vrea Bunul Dumnezeu. Si nu cum spun multi ca in 2012. Poate se va intampla ceva semnificativ sfarsitului lumi atunci dar nu cred ca exact atunici va veni. Trebuie sa avem grija cand va veni sa nu ne lepadam de Dumnezeu sa nu acceptam actele acelea biometrice in nici un fel. Iar tu Mr. Mike nu-ti mai bate joc ca va veni in curand va veni si ai sa vezi si nu ai sa crezi. Pentru tine larisuca iti doresc numai bine si sanatate si sa ai nadejde in Dumnezeu ca El ne va ajuta pe toti ai sa vezi trebuie sa crezi in El si sa mergi la biserica si sa te rogi ca sa-i fii pe placul Lui. DOAMNE AJUTA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ceva nu va luati dupa oameni care cred ca vine sfarsitul lumii pentru ca no sa vina numai dumnezeu stie cand va veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitu lumii va fi pe 11. 11. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va este frica de sfarsitul lumii atunci mergeti pe luna fratiilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai larisuca eu am 11 ani si vreau sa te intreb ceva: dc vazi doar parte proasta si vr sa stii cand vine sfarsitul lumii? n-ar fi mai bine sa iti traiesti viata si sa te bucuri de fiecare moment in loc sa iti faci grij ca poate vineee.hai mai lasa-ma daca vine sa vinaa si o sa strig in gura mare sa ma auda toti :"mi-a placut viataaa..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 12. 10. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuam dumnezeu stie cand vine se zice ca vine joia asta... 11 11 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii a zis ca ii in 2009 si nu a fost
eu va sfatuesc ca nu este sfarcitul lumii
nu va speriati e o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu o sa fie ni un sfarsitul lumii fraerilor doamne cata mentalitate puteti sa aveti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfirsitul lumi vinele pe rind nu la toti odata, asa ca pregateste-te si mine poti sa fii ca o sticla de (coca-cola)-rece si pe masa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu stie larisuca si nu te ingrijora pentru ca asta e doar pe tv a scos acceasta prostie doar pentru ziare sa faca bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa Niste Calcule Care Leam Facut eu, Sfarsitul lumii va fi in 2012
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti de ce va veni? pentru ca nubiru nu nibiru cum spuneati voi asa revenim pentru ca nubiru va trece foarte aproape de noi incat ca o sa vedem planeta SI O SA NE LOVEASCA aa, mai e inca ceva nubiru este in spatele soarelui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand:Asa sa zis si in anul 2000 ca vine sfarsitul lumii...si vad ca noi existam! Sfarsitul lumii il hotaraste Dumnezeu, iar in al doilea rand. sfarsitul lumii vine prin inundatii, cutremure.etc.asa ca...laughing