| Demise a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

In urma cercetarilor unor savanti se presupune ca va fi in 2012, prin urmare au aparut si diferite videoclipuri pe youtube.com cu asazisele lucuri care vor arata sfarsitul lumii, si care dupa parerea mea sunt exagerat de violente. Acum ramane de vazut. Numai Dumnezeu stie.

15 răspunsuri:
| asko a răspuns:

In viitor

| oz a răspuns:

Sfaristul lumii poate fi oricand...iesi din scara blocului si vecina de la 4 scapa un ghiveci...iti vine in cap...si gata...

| dynasmile21 a răspuns:

Am auzit ca cica va fi in 21. 12. 2012 conform unui clarvazator big grin totusi eu nu cred...cine stie ce o fumat si el.de stie asa exactlaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-ti fa griji ca nu-l vei apuca, parca era in anul 2000, si in 2009 acum in 2012. nu te mai lua dupa toti tampitii, traieste-ti viata si gandeste-te la lucruri importante si nu la tampeniile ce le zic unii.

| fcsb32 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi cu siguranta candva, dar nu se stie cand. Numai Dumezeu stie. Nu stiu daca va fi chiar in 2012, dar incep sa se indeplineasaca conditiile din Apocapilpsa, din Biblie

| bulebule a răspuns:

In 2012, nu stiai?

| Pho3nix a răspuns:

Cand vrea el.

| r8driver a răspuns:

Nu stie nimeni, si nici nu se va sti daca va fi vreodata asa ceva...

| YepIsSuspended a răspuns:

Azi, la ora 15.

| YepIsSuspended a răspuns:

Bai, nu ma mai speriati!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joi la vara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numia dumnezeu stie + ca scrie si in biblie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine sau azi nu mai mintiti

| SnakeDarius2000 a răspuns:

9 ianuarie 2013

| symonik a răspuns:

Nimeni nu va sti cu exactitate cand va veni safarsitul lumi, dar un lucru stiu sigur: sfarsitul lumi va veni atunci cand ISUS HRISTOS va veni a 2a oara pe pamant si de data aceasta nu pentru a fi judecat si pentru a ne judeca EL pe noi... in schimb, Biblia ne prezinta cateva evenimente si fapte ce prevestesc APOCALIPSA, un prim fapt ar fi: venirea Prorocului Ilie pe pamant, iar oameni nu il vor crede si il vor omor, iar dupa 3 zile va INVIA. Un alt fapt doveditor ar fi: rautatea oamenilor, Diavolul jucandu-si ultima carte va face tot ce ii sta in putinta pentru ai atrage pe oameni de parte lui. Vor aparea multi "excroci" care vor pretinde ca sunt Isus. Iar un ultim eveniment ar fi: Convertirea poporului Evreu la Crestinism...