| georgiana12 a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii??

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Maine de la 3 la 2...laughing
Nu se stie exact mai georgiana... vom astepta si vom vedea...

| cotzobel a răspuns:

Ce sunt cu intrebarile astea? Crezi ca este cineva pe pamantul asta care sa iti spuna cu exactitate cand va fi? te inseli... Dumnezeu e singurul care stie...

| JustMeFlory a răspuns:

Acest lucru'un il stie nimeni...Cand va vrea Dumnezeu!

| DiMoDi a răspuns:

De ce întrebi Georgiana12?
Ai cumva vreun plan infailibil despre cum să "fentezi" momentul? Dacă da, ni-l poţi împărtaşi si nouă!happy

regis
| regis a răspuns:

Cand nu se vor mai naste dobitoci care sa puna astfel de intrebari.

| wreckoftheday a răspuns:

Nu cred ca exista unul.

Poate specia noastra va disparea, dar cu siguranta va aparea alta. Oricum, nici nu avem nevoie de un meteorit care sa ne desfiinteze, pentru ca noi facem o treaba a naibii de buna in aceasta privinta (primul si al doilea razboi mondial precum toate conflictele care s-au rezolvat pe calea razboiului).

Inamicul suntem chiar noi.Ironic, dar adevarat.
Deci, la ce folos sfarsitul lumii? Este mult mai amuzant sa ne distrugem intre noi.

| flaviak a răspuns:

CAND VREA DUMNEZEU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De când este omenirea este și această întrebare.
Când nu o să mai fie viață pe pământ atunci este și sfârșitul lumii.
Pa, pa.

| Snicker a răspuns:

Daca as sti nu ti-as spune pentru ca te-as baga in panica.