| CocaCola00Lover a întrebat:

Care credeti ca e mai bun Blackberry Curve 8520 sau Blackberry Curve 9300 (si ca design si ca tehnologie)? Va rog am nevoie de cat mai multe pareri!

1 răspuns:
| Sanke a răspuns:

9300 are 3G, bluetooth-ul are versiunea 2.1, pe langa 8520 care are 2.0. Nu sunt prea multe diferente intre ele.au aceeasi camera, in general aceeasi tehnologie... 9300 are mici upgrade-uri, fiind mai nou. Daca il vrei pentru browsing, alegi 9300, dat fiind ca are 3G. Daca nu...alege oricare dintre ele. Poti cauta pe google specificatiile celor 2 si sa le analizezi.