| mucificatorul201 a întrebat:

Care e cea mai reusita copie pentru airpods?
Dupa cate am vazut sunt i10 tws.
Este adevarat?
Pls no hate si fara comentariile cu "esti prea sarac sa dai 800 lei pentru niste casti fara fir".

1 răspuns:
| alzr a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic, sunt foarte multe copii, eu am avut i12 TWS dar nu tine bateria foarte mult + calitatea audio nu este deloc satisfacatoare, mai ales la bass ca este foarte slab. Am avut si probleme cand o casca nu se conecta. Iti recomand ceva de brand, si nu Apple originale ca si mie mi se par preturi absurde, de exemplu am avut Huawei FreeBuds 4i si sunt niste casti de nota 10, si foarte ieftine la 240 lei, fac acelasi lucru ca castile cu mar pe ele. Daca ai noroc si prinzi reducere ai putea sa le iei si cu 150 de lei. Asta ca recomanda dar daca vrei neaparat copii de AirPods ai putea incerca modele de la brandul Hoco, acelea par foarte asemanatoare cu Airpods-urile.