| Spike7262 a întrebat:

Sunt interesat despre calitatea sunetului la airpods 3. Cei care au plecat de la casti chinezesti la airpods, cum a fost experienta? Merita sa investeti in airpods comparativ cu niste casti bluetooth de ex. 150 de lei?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu sunt deloc fan produse Apple, dar castile alea sunt chiar calitative. Nu poti sa le compari cu casti de 150 lei.

| 120bulevard a răspuns:

Calitatea este exemplara.

| Azorrion a răspuns:

Am airpods pro care probabil suna similar ca airpods 3, si se aud f bine, daca esti utilizator de iphone merita sa iei ceva din ecosistemul lor.