| Azowhsuv a întrebat:

Care sunt toate tipurile de căști airpods? Adica cate feluri sunt (airpods 1/2) sa-mi explice cineva va rog

Răspuns Câştigător
| 777sebi a răspuns:

Apple a lansat mai multe tipuri de AirPods:

AirPods: prima versiune AirPods, lansată în 2016, care se conectează prin Bluetooth la dispozitivele Apple și oferă o autonomie de până la 5 ore de utilizare.

AirPods Pro: o versiune mai avansată AirPods, lansată în 2019, care oferă o cancelare activă a zgomotului și o autonomie de până la 4, 5 ore de utilizare.

AirPods Max: o versiune premium AirPods, lansată în 2020, care oferă o cancelare activă a zgomotului, sunet de înaltă calitate și o autonomie de până la 20 de ore de utilizare.

AirPods (al doilea model): o versiune actualizată AirPods, lansată în 2021, care oferă o autonomie de până la 5 ore de utilizare și se încarcă prin intermediul cutiei de încărcare wireless.

AirPods Pro (al doilea model): o versiune actualizată AirPods Pro, lansată în 2021, care oferă o autonomie de până la 4, 5 ore de utilizare și se încarcă prin intermediul cutiei de încărcare wireless.