| TheSpecialOne a întrebat:

Care e cel mai bun telefon de pana in 10-11mil cu android? (vr sa aiba 1giga pe procesor, ecran capacitiv, camera de 5mp+)

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

HTC desire

| nevermindpeople a răspuns:

Samsung Galaxy S indeplineste toate conditiile, dar nu sunt foarte sigura de pret. Depinde daca vrei sa-l iei cu abonament/fara. Te poti interesa.batting eyelashes

| andreicod a răspuns:

Nu prea gasesti la pretul ala la liber. E musai sa iti faci abonament. Recomand HTC Desire si eu, dar costa vreo 20 de milioane fara abonament.

| TheSpecialOne explică:

Eu nu cumpar nimic de la nesimititi de operatori de tel. mobila... doar o cartela, preturile lor sunt si cu 10 milioane mai mari ca pe internet la acelasi produs iar pentru cei 30-50lei plaiti pentru transport si ca am numa 1 an garantie nu se merita...

| dotcube a răspuns:

Atunci pune-ti pofta in cui.La banii aia gasesti ceva doar cu 800 de mhz.