| TheSpecialOne a întrebat:

Care e cel mai bun telefon de pana in 10-12mil cu android? (vr sa aiba 1giga pe procesor, ecran capacitiv, camera de 5mp+)

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.cred ca HTC wildfire!
http://www.price.ro/preturi_htc_wildfire_black_341409.htm

| TheSpecialOne explică:

Deloc... uite aici www.mobile123.ro sau telefoane-noi.com... mie imi face cu ochiul Xperia X10 dar nu stiu ce sa fac, oare sa il i-au?

| vreaubebe a răspuns:

Nu crezi ca sunt putin cam multe cerinte pentru pretul pe care ti-l permiti?

| Anonim_2871 a răspuns:

Da

| deliutza998 a răspuns:

Pai LG optimus one numai ca are camera de 3 mpx da de 5 mp + nu gasesti.sigur