| andrey663 a întrebat:

Care e mai bun?
Samsung Galaxy J5 din 2016 sau Huawei P8 Lite?
Argumentati va rog

3 răspunsuri:
| xereth a răspuns:

Nu vreau să îmi laud telefonul sau ceva dar : un prieten are j5-ul și nu e prea mândru de el, se blochează din când în când și îi e greu cu el.Eu am p8-ul, și sincer, mie nu mi s-a blocat până acum, îl am de 2 luni, are tot Android ca acel Samsung, dar p8-ul e mai rapid și nu creează lag la jocuri sau uz zilnic, e mai mare, ceea ce îți conferă ție o vizualizare mai ușoară, subțire și e chiar comod. în schimb am auzit că ține mai mult bateria la j5.
Tot ce am zis aici e din proprie experiență, deci nu vreau să mă contrazic în alte păreri.

| OnuOnulică a răspuns:

Huawei P8 Lite e mai bun în mod clar. Are 2 GB Ram, cameră mai bună și un procesor mai bun.

| Pool77 a răspuns:

J5.
Alege softul.