| Anonim0204 a întrebat:

Care este cel mai bun site pe care pot sa imi incep un blog! Sa fie gratis!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Eu toate cele 3 bloguri le-am creat pe blogger.com. E gratuit și poți găsi pe internet alte backgrounduri pentru înfrumusețarea blogului tau. Afli mai multe daca răsfoiești un pic internetul despre asta. Este simplu de utilizat și dacă dorești îți poți pune și AdSense. Unu dintre bloguri are activat și aceasta opțiune. Trebuie sa fi activ pentru a avea și un câștig din asta.

2 răspunsuri:
| Andrei095gmr a răspuns:

Pornhub

| Aasdfghj a răspuns:

Blogger si wordpress.