| raluky4 a întrebat:

Am o intrebare: E gratis sa iti faci site(cu forum etc.etc.) si blog?

Răspuns Câştigător
| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Pai...
pe forumgratuit.ro poti sa iti faci si forum si blog.

5 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Nu toate site-urile sunt gratis. Mai bine iti faci un blog mai sofisticat, dar simplu de utilizat. Nu stiu la ce iti trebuie.

| lola_2540 a răspuns:

Sa iti faci un site cu. ro sau. net sau. org sau ce mai vrei la sfarsit, trebuie sa platesti.cu toate ca, cu niste oameni specializati si anumite programe, poti face un site cu. ro fara plata.(o cunostinta de-a mea si-a facut si nu a dat nimic-el e specializat in informatica si se pricepe)big grin. dar iti sugerez un blog, pe blogspot sau wordpress.eu am pe blogspot, mi se pare mai fain decat wordpress. sper ca te-am ajutat. funda?laughing)

| Emma a răspuns:

Poi.la inceput nu eram sigura dk se plateste, dar mi-am facut si n`am platit nimic.deci e gratishappy

| raluky4 explică:

Deci pana la urma se plateste sau nu?

| ionutzzzzz a răspuns:

Da. webs.com stiu ca era intr-o vreme la moda pentru asa ceva laughing