| PiessosTacoss a întrebat:

Care este cel mai reliable telefon Xiaomi? Am avut un Poco X3 pro de prin 2021 care și-a făcut treaba destul de bine doar că s-a stricat din cauza placii de baza ( din cate am înțeles e o problema răspândită la telefoanele acestea ). Si totusi in afara de asta mi-au placut funcțiile si UI ul, ceea ce m-ar face pe viitor să-mi iau altul tot din acest brand dar eventual sa stiu că nu ma lasa dupa 2 ani laughing

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce inseamna reliable?

| NLS a răspuns:

Poco nu am avut, dar nici nu cred ca vreau.

In schimb i-am luat maica-mii un Redmi Note 12 Pro,
si se misca foarte bine
(bineinteles, in functie de nevoile tale s-ar putea sa doresti un procesor mai puternic, sau stocare mai rapida, dar oricum, recomand ceva din seria Redmi Note).

Sau Realme, dupa ce o sa apara din nou pe piata (mai e nevoie de apriximativ 2 luni din pacate).

Am in familie 2 telefoane Realme: GT2 Pro si 9 Pro+.
Ambele sunt fantastice, robuste, primul e al meu si il am din iunie 2022, celalt e din octombrie 2022.

9 Pro+ scoate niste imagini peste asteptari, chiar si in lumina mai scazuta.

| mODIN a răspuns:

Am un Redmi Note 9 Pro din 2020 si nu am un cuvant rau de zis despre telefonul asta. Isi merita banii.