| Sparrow5685 a întrebat:

Care model de PS3 e mai bun cel fat, cel slim sau super slim si da stiu ca sunt console vechi dar pe mine ma interenseaza diferentele dintre ele?

5 răspunsuri:
| Giiii a răspuns:

Eu am ps3 slim imi merge foarte bine, eu am pus si hen pe el si a fost destul de usor de modad

| Brizbriz a răspuns:

EVIDENT fat
E V I D E N T
toate TAMPENIILE de slim, sau mai rau, au EVIDENT o racire mai slaba, ca sa nici nu incep cu unitatea optica care e MUUUUULT mai proasta cand e laptop version si nu desktop version

totusi, de ce dracu' ai da bani pe un PS3 cand a aparut PS5?!?
vrei sa o pui in vitrina, sau ce?!?

| Sparrow5685 explică (pentru Brizbriz):

Asta-i bugetu' boss! Eu n-am 5000 de lei la 17 ani sa dau pe PS5!

| xpoisonxdartx a răspuns:

Depinde ce vrei, daca vrei compatibilitate cu jocuri de Ps1 si PS2 ia fat. Daca vrei strict doar pentru jocuri de ps3 ia-ti varianta superslim merge cel mai ok si nu se încinge prea tare. Si ca fapt divers daca nu te interesează online orice model de ps3 este acum modabil, varianta fat si slim fiind modabile ceva mai usor decat super slim.

| Brizbriz a răspuns (pentru Sparrow5685):

Sincer, sincer, SINCER
din experienta mea proprie si PERSONALA
baga banii la ciorap, pentru ca...
in tehnologia antica NU MERITA SA ARUNCI CU BANII
nici macar vag, NICI MACAR FOARTE, FOARTE *****FOARTE**** VAG

r i l i