| LuisEdward a întrebat:

Care retea e mai buna vodafone sau cosmote? De ce?

14 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Vodafone, are acoperire mai mare!

| Minnie a răspuns:

Din ce puncte de vedere? Al minutelor acordate, ca receptie a semnalului? Cum sa-ti raspundem daca nu stim exact la ce te referi?

| frvtel a răspuns:

Mai serioasa este Vodafone, dar ca acoperire si oferte, Cosmote.

| Anonima_9977 a răspuns:

Mie mi se pare mai buna Cosmote caci cred ca are acoperire mai buna, iar ofertele la minute si telefoane su Super... dar eu una sunt pe Orangetongue

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde in ce sunt prietenii tai, degeaba ai minute si stai cu ele asa.

| Sorinella20 a răspuns:

Cosmote, tarifele sunt mai mici si ai cele mai bune oferte/optiuni/extraoptiuni! Clar!

| SMTHING a răspuns:

Cosmote; x

Dc?

Este cel mai convenabil.Mereu am semnal, am multe minute/mesaje ...nu se termina niciodata :]. pot sta la discutii cu prieteni de numa numa; x; x

| BOGDAN a răspuns:

Cosmote. logic,, minute garla. ieftin... telefoane ieftine siiii acoperire

| Klaaa a răspuns:

Dupa parerea mea Vodafon este mai buna pentru ca au mai multe oferte si internet gratis pe mobilthinking

| Eyleen a răspuns:

Dupa parerea mea Vodafone. Dc? pentru ca desi cosmote-ul iti ofera multe minute nu prea ai semnal.

| pengu a răspuns:

Pai depinde pentur ce ai tu nevoie, eu am si cosmote si Vodafone, dar folosesc cosmote-ul mai mult pentru minute (nu am nevoie de net sau alte chestii); cat despre acoperire, acum, depinde si cum vezi lucrurile, adica eu in lift pierd semnalul daca vorbesc pe Vodafone, iar pe cosmote il pierd cand sunt in metrou. daca vrei sa alegi neaparat intre retelele astea doua, alege-o pe cea care te avantajeaza mai mult si eventual orienteaza-te si dupa persoanele cu care vorbesti. tongue

| LoveToHate a răspuns:

Vodafone...sunt pe Vodafonelaughing
Nu ma pricep la chiesti din astea... dar majoritatea prietenilor mei sunt pe Vodafone nu stiu dc.happy

| Florynell a răspuns:

Cosmote 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote pentru ca ai mai multe minute